Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, DELFI reklāmas nodaļa strādā attālinātā darba režīmā.
Jautājumos par reklāmas izvietošanu portālā, lūgums sazināties, rakstot uz e-pastu: reklama@delfi.lv

Labākā mūsdienu reklāma portālā DELFI

Mēs esam Nr.1 ziņu medijs Latvijā, kuram ik mēnesi savu uzticību apliecina vairāk nekā 800 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Lasītāji uzticas mūsu sniegtajai informācijai, jo tā atbilst kvalitatīvas un neatkarīgas žurnālistikas kritērijiem, kā arī pauž viņu vērtības. Reklāmdevēji mums uzticas kvalitātes un stabilā zīmola dēļ. Saskaņā ar mārketinga un reklāmas pētījumu aģentūras "Lumen" datiem iespējamība, ka reklāma tiks pamanīta ziņu portālā, ir par 80% lielāka nekā jebkurā citā portālā, kas nav ziņu medijs ar zīmolu kā DELFI. DELFI reklāmas komanda piedāva risinājumus individuāli, ņemot vērā klienta darbības jomu, plānotos mērķus un atvēlētos līdzekļus. Tāpēc mums uzticas vairāk kā 1500 reklāmas klientu gadā. Divas trešdaļas no tiem izmanto DELFI reklāmas iespējas 4 un vairāk kampaņām gadā. Atrodi piemērotāko sadarbības veidu no visiem mūsu piedāvātajiem pielāgotajiem formātiem!
Igors Marders

Igors Marders

Komercdirektors

igors.marders@delfi.lv
Liene Lacberga

Liene Lacberga

Vecākā mediju komunikācijas eksperte

liene.lacberga@delfi.lv

Tel.:67784056

Kristiāna Tabunova

Kristiāna Tabunova

Mediju komunikācijas eksperte

kristiana.tabunova@delfi.lv

Tel.:67784062

Inese  Skaraine

Inese Skaraine

Mediju komunikācijas eksperte

inese.skaraine@delfi.lv

Tel.:67784060

Elīna Gārbena

Elīna Gārbena

Mediju komunikācijas eksperte

elina.garbena@delfi.lv

Tel.:67784059

Jānis Birznieks

Jānis Birznieks

Mediju komunikācijas eksperts

janis.birznieks@delfi.lv

Tel.:67784079

Sanita  Puncule

Sanita Puncule

Reklāmas projektu koordinatore

sanita.puncule@delfi.lv
Marianna  Appene

Marianna Appene

Reklāmas projektu koordinatore

marianna.appene@delfi.lv

Tel.:67784058

Rihards Reinis

Rihards Reinis

Reklāmas projektu koordinators

rihards.reinis@delfi.lv

Kāds ir Jūsu izaicinājums?







Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.