Reklāma

DELFI reklāmas komanda nepārdod banerus. Mēs nodrošinām klientam piemērotākos risinājumus mērķauditorijas uzrunāšanai. Katrs piedāvājums ir sagatavots individuāli, ņemot vērā klienta darbības jomu, plānotos mērķus un atvēlētos līdzekļus. Tāpēc mums uzticas vairāk kā 1500 reklāmas klientu gadā. Divas trešdaļas no tiem izmanto DELFI reklāmas iespējas 3 un vairāk kampaņām gadā.
Zvaniet mums:
Tel: 67784057
Rakstiet mums:
reklama@delfi.lv
Igors Marders

Igors Marders

Komercdirektors
igors.marders@delfi.lv
Kristīne  Brahmane

Kristīne Brahmane

Reklāmas nodaļas vadītāja
kristine.brahmane@delfi.lv
Tel.: 67784055
Liene Lacberga

Liene Lacberga

Reklāmas projektu vadītāja
liene.lacberga@delfi.lv
Tel.: 67784056
Sanita  Puncule

Sanita Puncule

Reklāmas projektu koordinatore
sanita.puncule@delfi.lv
Marianna  Appene

Marianna Appene

Reklāmas projektu koordinatore
marianna.appene@delfi.lv
Tel.: 67784058
Rihards Reinis

Rihards Reinis

Reklāmas projektu koordinators
rihards.reinis@delfi.lv
Kristiāna Tabunova

Kristiāna Tabunova

Reklāmas projektu vadītāja
kristiana.tabunova@delfi.lv
Tel.: 67784062
Inese  Skaraine

Inese Skaraine

Reklāmas projektu vadītāja
inese.skaraine@delfi.lv
Tel.: 67784060
Elīna Gārbena

Elīna Gārbena

Reklāmas projektu vadītāja
elina.garbena@delfi.lv
Tel.: 67784059