Reklāma

DELFI reklāmas komanda nepārdod banerus. Mēs nodrošinām klientam piemērotākos risinājumus mērķauditorijas uzrunāšanai. Katrs piedāvājums ir sagatavots individuāli, ņemot vērā klienta darbības jomu, plānotos mērķus un atvēlētos līdzekļus. Tāpēc mums uzticas vairāk kā 1500 reklāmas klientu gadā. Divas trešdaļas no tiem izmanto DELFI reklāmas iespējas 3 un vairāk kampaņām gadā.
Zvaniet mums:
Tel: 67784057
Rakstiet mums:
reklama@delfi.lv
Kristīne  Vutkeviča

Kristīne Vutkeviča

Reklāmas nodaļas vadītāja
kristine.vutkevica@delfi.lv
Tel.: 67784055
Liene Lacberga

Liene Lacberga

Reklāmas projektu vadītāja
liene.lacberga@delfi.lv
Tel.: 67784056
Žanete Zīlīte

Žanete Zīlīte

Projektu vadītāja darbam ar satura projektiem
zanete.zilite@delfi.lv
Tel.: 67784059
Marta Cīrule

Marta Cīrule

Projektu vadītāja darbam ar satura projektiem
marta.cirule@delfi.lv
Tel.: 67784074
Ilona  Tesjule-Linmeijere

Ilona Tesjule-Linmeijere

Reklāmas projektu vadītāja
ilona.linmeijere@delfi.lv
Tel.: 67784061
Ieva Zeibote

Ieva Zeibote

Reklāmas projektu vadītāja
ieva.zeibote@delfi.lv
Tel.: 67784079
Sanita  Puncule

Sanita Puncule

Reklāmas projektu koordinators
sanita.puncule@delfi.lv
Tel.: 67784060
Marianna  Appene

Marianna Appene

Reklāmas projektu koordinators
marianna.appene@delfi.lv
Tel.: 67784058
Rihards Reinis

Rihards Reinis

Reklāmas projektu koordinators
rihards.reinis@delfi.lv
Dace  Ūdriņa

Dace Ūdriņa

Reklāmas projektu vadītāja
dace.udrina@delfi.lv
Tel.: 67784500
Elīna Meilarde

Elīna Meilarde

Reklāmas projektu vadītāja
elina.meilarde@delfi.lv
Tel.: 67784057
Santa Pētersone

Santa Pētersone

Kultūras projektu vadītāja
santa.petersone@delfi.lv
Kristiāna Tabunova

Kristiāna Tabunova

Reklāmas projektu vadītāja
kristiana.tabunova@delfi.lv
Tel.: 67784062
Alina Kaļeviča

Alina Kaļeviča

Reklāmas projektu vadītāja
alina.kalevica@delfi.lv