Labākā mūsdienu reklāma portālā DELFI

Mēs esam Nr.1 ziņu medijs Latvijā, kuram ik mēnesi savu uzticību apliecina vairāk nekā 800 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju.

Lasītāji uzticas mūsu sniegtajai informācijai, jo tā atbilst kvalitatīvas un neatkarīgas žurnālistikas kritērijiem, kā arī pauž viņu vērtības. Reklāmdevēji mums uzticas kvalitātes un stabilā zīmola dēļ. Saskaņā ar mārketinga un reklāmas pētījumu aģentūras "Lumen" datiem iespējamība, ka reklāma tiks pamanīta ziņu portālā, ir par 80% lielāka nekā jebkurā citā portālā, kas nav ziņu medijs ar zīmolu kā DELFI.

Mūsu komanda

DELFI reklāmas komanda piedāva risinājumus individuāli, ņemot vērā klienta darbības jomu, plānotos mērķus un atvēlētos līdzekļus. Tāpēc mums uzticas vairāk kā 1500 reklāmas klientu gadā. Divas trešdaļas no tiem izmanto DELFI reklāmas iespējas 4 un vairāk kampaņām gadā. Atrodi piemērotāko sadarbības veidu no visiem mūsu piedāvātajiem pielāgotajiem formātiem!

Igors Marders

Igors Marders

Komercdirektors

igors.marders@delfi.lv
Elīna Gžibovska

Elīna Gžibovska

Aģentūru grupas vadītāja

elina.gzibovska@delfi.lv

Tel.:67784056

Anta  Akantjeva-Ummere

Anta Akantjeva-Ummere

Publiskā sektora komunikācijas vadītāja (Publiskais sektors / NVO / PR aģentūras)

anta.akantjeva@delfi.lv
Kristiāna Tabunova

Kristiāna Tabunova

Mediju komunikācijas eksperte

kristiana.tabunova@delfi.lv

Tel.:67784062

Inese  Skaraine

Inese Skaraine

Mediju komunikācijas eksperte

inese.skaraine@delfi.lv

Tel.:67784060

Ilona Tesjule-Linmeijere

Ilona Tesjule-Linmeijere

Mediju komunikācijas eksperte

ilona.linmeijere@delfi.lv

Tel.:67784058

Agnese  Andruševica

Agnese Andruševica

Mazo un vidējo uzņēmumu sektora attīstības koordinatore

agnese.andrusevica@delfi.lv

Tel.:27755055

Sanita  Puncule

Sanita Puncule

Vecākā reklāmas projektu koordinatore

sanita.puncule@delfi.lv
Marianna  Appene

Marianna Appene

Reklāmas projektu koordinatore

marianna.appene@delfi.lv
Rihards Reinis

Rihards Reinis

Reklāmas projektu koordinators

rihards.reinis@delfi.lv
Māra Jirgena

Māra Jirgena

Reklāmas projektu koordinatore

mara.jirgena@delfi.lv
Edgars Apermanis

Edgars Apermanis

Mazo un vidējo uzņēmumu sektora attīstības koordinators

edgars.apermanis@delfi.lv
Klinta Rasmane

Klinta Rasmane

Mediju komunikācijas eksperte

klinta.rasmane@delfi.lv

Kāds ir Jūsu izaicinājums :







DELFI Brand Studio

DELFI lasītājiem piedāvā ne tikai ziņu medija saturu, bet arī dažāda veida radošos satura un reklāmas risinājumus, papildinot tos ar tehnoloģiju iespējām. Tieši DELFI Brand Studio uzdevums ir strādāt pie reklāmas klientu un sadarbības partneru satura un speciālajiem multimediālajiem satura projektiem. Mūsu mērķis ir veicināt partneru zīmolu atpazīstamību, reputāciju un sabiedrības informētību par to labajiem darbiem, kā arī paplašināt DELFI piedāvājuma klāstu ar plašākām nestandarta komunikācijas iespējām, turpinot iepriekš aizsākto dažādu tiešsaistes pakalpojumu platformu izstrādi un uzturēšanu, lai padarītu ērtāku visu interneta lietotāju ikdienu.

Marta Cīrule

Marta Cīrule

"DELFI Brand Studio" vecākā kreatīvo projektu vadītāja

marta.cirule@delfi.lv

Kristīne Melne

"DELFI Brand Studio" galvenā redaktore

kristine.melne@delfi.lv

Sabīne Košeļeva

"DELFI Brand Studio" satura redaktore

sabine.koseleva@delfi.lv
Ēriks Radželis

Ēriks Radželis

"DELFI Brand Studio" jaunākais kreatīvo projektu vadītājs

eriks.radzelis@delfi.lv
Rihards Janmers

Rihards Janmers

Jaunākais kreatīvo projektu vadītājs

rihards.janmers@delfi.lv
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.